| TobiRami a întrebat:

Cine stie cum se numea filmul ala care incepe cu o fata la care latra un catel fata se intoarce la el si cutu' fuge fata era varcolac familia ei era o familie de varcolaci si puneau un om sa fuga printr-o padure si daca trecea de o apa supravietuind putea pleca fara griji si asta era o traditie.Mai tarziu fata isi face un iubit apoi familia fetei il vaneaza el trece de apa dar un prieten varcolac de al fetei sare pe el si fata se transforma in varcolac si isi infrunta prietenul rau apoi iubitul nu stia ca varcolacul care la salvat era iubita lui si ii infige o bucata de argint fata se transforma in om si baiatul afla ca era iubita lui.Mai tarziu se duc dupa un antidot pentru fata apoi se mai intampla alte lucruri si la sfarsit iubiti pleaca departe de casele lor.DAU FUNDA filmul l-am vazut pe PROTV prin anul 2009.

Răspuns Câştigător
| Pauli_Paulika_1991 a răspuns:

Blood and Chocolate..incearca asta, din descriere asta ar fi, daca e filmat in Bucuresti. happy

1 răspuns:
| TobiRami explică:

Poti sa imi dai un link al unui site unde pot gasi filmul subtritrat in romana.