| Coosminn a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul acela de groaza in care e vorba de o casa bantuita, la un momendat spiritul acela intra intr-o femeie, alearga printr'o padure, rupe un stalp de inalta tensiune, si il curenteaza pe un tip care vroia sa o ucida pe femeia aia, spiritu intra in el, in padurea aia era corpul spiritului ingropat peacolo, vine o tipa il dezgroapa si ii da foc si totul revine la normal, ma rog e ft tare filmu atat imi mai amintesc din el, l-am vazut cred ca acum 7 8 ani, daca are cineva vreo idee...

1 răspuns:
| sabiii07 a răspuns:

Cred ca era vorba de un episod din mesaje de dincolo.dar nu sunt sigura