| ralucutsa_9367 a întrebat:

Cine stie cum se termina "cautand-o de elisa"? plz
funda:*:*

Răspuns Câştigător
| sadhna a răspuns:

Iti spun eu cel care a rapito pe elisa este bruno si cand se afla asta cecelia nu vrea ca bruno sa ajunga la inchisoare si pentru asta o cauta pe elisa si o inpusca si o omoara mariano n-o sa mai fie cu danna ci cristobal va fi cu ea viviana ramane doar cu santiago findca jose angel ramane cu prietenul ei cam asta e plzzz funda ti-am zis tot ce se va intamplaz plzz

6 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Bruno este cel care a răpit-o pe Elisa. happy

| XLittleGirlX a răspuns:

Pai eu stiu ca elisa va muri uite un link:

http://www.youtube.com/watch?v=NRRetH6kTms&feature=related

| sadhna a răspuns:

Daca vrei iti spun si de ce o rapeste bruno o rapeste pentru ca ii place de ea si vrea in acelasi timp sa il distruga pe mariano

| InGERfaraNOr a răspuns:

Elisa si Bruno au planificat rapirea, nu Bruno de voia lui

| ralucutsa_9367 explică:

Dc o rapeste bruno? asta nu inteleg

oricum mersi

| amaliutza21 a răspuns:

Elisa a murit a impuscato cecilia