| gabi115 a întrebat:

Cine imi poate povesti cum se termina serialul "Cautand-o pe Elisa "? mai pe amanuntite. dau funda + vot

3 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Hei gabi!
Finalul mi se pare destul de ciudat si de trist, neasteptat.
Dupa multe cautari, clipe de disperare, secrete descoperite brusc, Cecilia afla ca Bruno o rapise pe Elisa si ca acesta se indragostise de ea. Atunci, il urmareste pe Bruno pana la ascunzatoare si o omoara pe Elisa. In cele din urma, Cecilia ajunge intr-o clinica.
Un final neasteptat. Daca vrei sa vezi episoadele, iti sugerez sa intri aici: http://video.latino.msn.com/
Bafta! :x

| Scumpika_6890 a răspuns:

Bruno o tine ascunsa pe Elisaa, iar dupa ce Elisa evadeaza, Cecilia o omoara...

| Scumpika_6890 a răspuns:

E trist finalul