| andrey843 a întrebat:

Cine stie filme asemanatoare cu filmul Cartita? Daca stiti spunetile aici va rog.

2 răspunsuri:
| daniel13 a răspuns:

Salut L-ai vazut pe protv? big grin ca si eu l-am vazut acu recent si mi-a placut foarte mult acest film, si as vrea si eu sa ma mai uit la filme de acest gen
Chiar daca nu e ca acest film iti recomand sa te uiti la shutter island creca cel mai bun film cu leonardo dicaprio dupa parerea mea. sau la catch me if you can sau aviatorul dintre cele pe care le-am zis catch me if you can se apropie cel mai mult de filmu cartita
Oricum pana nu am vazut shutter island nu imi placeau filmele cu leonardo dicaprio, dar mi-a placut cum a jucat acolo si dupa ce am vazut mai multe filme cu el, cred ca este cel mai bun actor din lume (parerea mea )
Sper ca te-am ajutat

| daniel13 a răspuns:

Sal tot eu vreau sa iti zic ca am gasit un film asemanator se numeste Infernal Affairs