| TrixiLestrange a întrebat:

Cine stie filme gen I know what you did last summer ( adica un grup de adolescentii pleaca in vacanta si ajung sa fie omorati de un psihopat)?big grin funda

Răspuns Câştigător
| Andy111 a răspuns:

Final Destination 2 e un film super.

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

HOUSE OF WAX ( CASA DE CEARA) este exact ce ai spus acolo! daca crezi ca te am ajutat lasa funda cum vrei amice! NUMAI BINE

| mihai1342 a răspuns:

1. The Texas Chainsaw Massacre (2003)
2. The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006)
3. House of 1000 Corpses (2003)
4. House of Wax (2005)
5. Turistas (2006)
Vizionare placuta! devil

| StereoWolf a răspuns:

Ai putea sa te uiti la partea a 2-a de la film : i still know what you did last summer sau wrong turn 1, 2, 3, 4.cam atatea imi amintesc