| Florina0033 a întrebat:

Cine știe filmul acela vechi de groaza cu o femeie care și-a omorât soțul polițist pe perete iar urma de sânge nu dispărea de acolo... Iar acela o bântuia iar ea ca să scape de fantoma trebuia sa arunce toate hainele lui... Femeia avea și o brățară pe picior pentru ca nu avea voie sa iasă din casa sau sa depășească anumiți metri, oare dacă știe cineva numele filmului.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Furie nevăzută/
100 Feet (2008)
https://m.cinemagia.ro/filme/100-feet-razboiul-familiei-watson-29920/

| Brizbriz a răspuns (pentru floresdemayo):

Super, tare, si eu multumesc, nu numai cine a intrebat, acum il cautwinking

| floresdemayo a răspuns (pentru Brizbriz):

Hugs! happy

| Florina0033 explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc mult ❤️

| floresdemayo a răspuns (pentru Florina0033):

Cu mare drag! wave

| Brizbriz a răspuns:

Tin minte vag, ca si eu l-am vazut, barbatul era prin mafie si era serios abuziv ca sot, iar fantoma nu a disparut pana nu a aruncat verigheta, sau nu mai stiu ce, iar apoi casa a ars si ea si-a scos bratara si a fugit, pentru ca se considera ca a murit in incendiu

iar politistul care o hartuia ca i-a murit sotul, a vazut fantoma si a lasat-o sa plece, pentru ca fantoma a incercat sa il omoare si pe el

dar nu mai stiu numele crying