| IubesteEa a întrebat:

Cine stie legenda lui bloody mary? a ti incercat vreodata sa o invocati? daca da ce s-a intamplat? credeti in ea?

Răspuns Câştigător
| Stefania_3298 a răspuns:

Am vazut filmulete pe you tube si am citit pe net despre bloody mary.iti zic o intamplare:am fost asta-toamna la busteni, intr-o tabara cu colegii.acolo eu le-am zis colegilor despre aceasta fantoma, fata ce o fi ea.era chiar in noaptea de sfantul andrei.prietena mea pe nume andreea a incercat in fata oglinzii, in baie cu 3 lumanari aprinse si cu lumina stinsa sa invoce spiritul.era singura in baie.a zis de 3 ori bloody mary, invartinduse, apoi a asteptat vreo 2 minute.i-a aparut o ceata in fata ochilor,apoi a auzit un zgomot ciudat iar dupa-aceea a vazut niste picioare pline de sange.a venit repede la noi si ne-a zis ce s-a intamplat. iubitul ei, andrei a incercat si el, iar lui i sau stins lumanarile.intro seara cand ramasesem singura acasa, pe la vreo 8-9 seara, vb pe mess cu unu pe nume cosmin.el era cu verisoru sau aksa.sau dus in baie si au invocato. apoi au venit la calc si au zis ca au vazut o ceata.eu nu am incercat deoarece am ramas speriata, dar daca incerci te rog zi-mi si mie ce ai vazut...

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Am auzit de pe TPU dar nu stiu ce e/cine etc. nici nu ma intereseaza... pierdere de timp

| rolfenstein a răspuns:

Da cand ma duc prin cluburi invoc mereu barmanului cate un bloody mary.happy

| ella113 a răspuns:

Nu este adevarata eu am invocat-o la petrecerea unei prietene si nu ni s-a intamplat nimic nu este adevarata nu trebuie sa credem in toate bazaconile inventate

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Sincer nu cred. adica tot ce vad unii cand o invoca este doar imaginatia lor pentru ca ei cred atat de tare incat li se pare ca vad ceva. straight face eu nu cred si am si incercat de dragul unui prieten, dar nimic tongue

| Ioana666lore a răspuns:

Hmmm...va spun dar 100% nosa ma credetilaughing)dar ma rog eu tot va spunlaughingEu sunt mihaela si am 13 ani la vrasta de 11 ani am auzit de legenda asta find obsedata de fantome paranormal si din astea si inca mai suntlaughingEu si cu Stefi prietena mea cu un an mai mare am inceput sa facem incantatia magicalaughingdupa televizorul sa apris fara sa fcaem nimic cuptorul cu micro la fel lumina palpaia am scos totul din priza si inca mergeauO. odupa 5 min s-a terminat apoi ne-am pus in pat dupa 2 ore am adormit instant ca nesullaughingMentionez ca inainte neam uitat la un film de groaza deci prin urmare am fost dor un vis cred dar stefi a avut acelasi visO. onici eu nu stiu ce sa credlaughing

| aligatorrr a răspuns:

E o tampenie. poti sa faci si de o mie de ori si nu se intampla nimic. o pierdere totala de timp