| dedy1999 a întrebat:

Cine stie niste filme artistice, documentare cu Extraterestii?

Răspuns Câştigător
| Sakal1999 a răspuns:

Pai ce zici de godzila 2010, dawn of the planet of the apes si etc

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Documentare cu extraterestri? Cam greu. Documentarul se face fara actori, decoruri sau costume, nu se pune ceva in scena, se face pe baza unor date reale pe care un operator le filmeaza.
Nu spun ca n-or fi misunand etraterestri printre noi, vorba aia, nu bag mana-n foc nici pentru mine, spun doar ca toate documentarele cu si despre extraterestri sunt de fapt filme de fictiune neasumate, bazate pe situatii imaginare.
Sfatul meu este sa nu cauti documentare cu extraterestri pe Pamant, ca nu-s.

| Hombre a răspuns (pentru Leocerba):

Probabil a gandit la documentare despre extraterestri.

| Mediocre a răspuns:

Alien. Sunt mai multe si sunt un pic vechi, dar sunt geniale.