| Benyamin173 a întrebat:

Mai sunt filme în genul lu Harry potter? Stie cineva dacă o sa mai apara "episoade" noi?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Din Harry Potter nu o să mai apară nimic. Dar îți recomand seria Fantastic beasts and where to find them, au apărut două filme până acum. În total vor fi 5, urmează să apară în următorii ani încă 3.
E foarte asemănător cu Harry Potter, acțiunea având loc în același univers. În plus, apare și Dumbledore tânăr, și joacă Johnny Depp și Eddie Redmayne laughing

7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Seria Animale Fantastice.Acţiunea se petrece pe vremea când Dumbledore era mai tânăr.Deocamdată sunt 2 filme, dar se vor face 5.

| Benyamin173 explică (pentru J0B0MAT):

Cum se numesc?

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Benyamin173):

Ti s-a scris de doua ori
primul raspuns, in romana: "Animale Fantastice"
al doilea, in engleza: "Fantastic Beasts"
https://www.fantasticbeasts.net/

| J0B0MAT a răspuns (pentru Benyamin173):

Fantastic beasts and where to find them

Fantastic beasts :The crimes of Grindelwald

| Benyamin173 explică (pentru J0B0MAT):

Multumesc!

| Benyamin173 explică:

Mersi!

| dumitruanca a răspuns:

Pe lanaga Animale fantastice iti recomand Stapanul Inelelor este vazut aproape cat Harry Potter sigur ai mai vazut personajele sau ai auzit "My pretios" aa si trebuie sa vezi si Hobbitul e continuarea