| chrystyan21 a întrebat:

Cine stie si imi spune si mie cum se numeste melodia din filmul The Twilight Saga Eclipse ( atunci cand familia Cullen o alearga prin padure pe Victoria)? va rog un raspuns daca se poate. Multumesc anticipat celor care imi raspund la intrebare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/The_Twilight_Saga:_Eclipse_(soundtrack)#Score
Din cate stiu, e ceva instrumental, in acel moment, nu? Atunci, te intereseaza compozitiile lui Howard Shore(unul dintre marii compozitori de muzica de film, cunoscut in special pentru muzica epica din Lord of the Rings, castigatoare de Oscar).

http://www.youtube.com/watch?v=ylfPGRuPJdE
Uite, asta e o piesa. Le gasesti si pe celelalte la similare. Sau cauti manual dupa "twilight eclipse score howard shore" sau chiar si mai simplu "eclipse score". Score, nu soundtrack!

2 răspunsuri:
| chrystyan21 explică:

Ce pot sa zic scurtcircuit decat ca iti multumesc pentru raspuns asta e ceea ce cautam. merci mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere! happy