| VargaRoxana1995 a întrebat:

Cine stie telenovela cu o fata si tata ei moare cand ea e foarte mica intr-un accident pe trecerea de pietoni iar mama ei vitrega o duce la groapa de gunoi si cand creste isi schimba numele si se angajeaza ca servitoare la o familie nobila care din cate imi aduc bine aminte era si mama ei vitrega, telenovela era pe PRO2 care era Acasa Tv pe atunci, e telenovela spaniola sau portugheza, si e serial, știu că mama ei vitrega umbla dupa bani doar

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

La Gata e telenovela si personajul principal e Esmeralda.

| VargaRoxana1995 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu e ăsta. oricum mulțumesc

| telenovelistasiempre a răspuns:

E vorba despre Avenida Brasil. E telenovela braziliana marca Globo. Se redifuzeaza acum pe Pro Gold (fostul Acasa Gold), deja a intrat in ultimele saptamani sau chiar episoade daca nu ma insel.