| Yuria03 a întrebat:

Cine stie un anime care sa fie comedie-romantica?(am vazut Special A,Marmaid Melody,InuYasha,Kamikaze Kaito Jeannne,Itazuna na Kiss,Kaichou wa Maid-sama, etc. Nu vreau Yaoi sau Yuri)

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hei! Anime-uri comedy-romance, iti propun:
- Yahari
- Boku wa Tomodachi (2 sez)
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Mayo Chiki
- Bokura wa Minna Kawaisou
- Golden Time
- The World God Only Knows (3 sez)
- Nogizaka Haruka no Himitsu (2 sez + ova)

Daca mai vrei anime-uri, chiar si din alte genuri, spune-mi. big grin

Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai si eu sunt o fana a animeurilor si urmaresc de mica Naruto.Ti-l recomand insa nu e prea romantichappy.Ai putea sa vezi iarasi Nana.E foarte fain animeul asta

| Yuria03 explică (pentru ღSคภ๔яค):

Si eu ma uit la Naruto si cat despre Nana o sa vad.