| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un film de comedie super bun, si care nu l-am vazut.care e mai frumos si care nu l-am vazut dau funda!

Răspuns Câştigător
| NiiEla6 a răspuns:

Iti recomand seria The naked gun :
The Naked Gun :From the files of police squad (1988)
The naked gun :the smell of fear(1991)
Nakeg Gun :The final insult (1994)
Sunt cam vechi, dar amuzante.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Chocolat (2000); Amélie (2001)...

| xClementine a răspuns:

Http://www.collegehumor.com/toplist/6426788/bestcomedy
Ai aici un top al celor mai bune comedii ever. Bafta!

| Marian_8129 a răspuns (pentru xClementine):

Ms.frumos :*

| xClementine a răspuns (pentru Marian_8129):

Pentru putin. happy

| Buii a răspuns:

A haunted house, e nou, e frumos, dar e inca doar in varianta xvid happy. ti-l recomand cu mare placere, zice ca e si horror dar nu ar speria nici un copil de gradinita big grin

| Park1Suin a răspuns:

"Bruce atotputernicul", l-ai vazut?
E super amuzant.
E despre un barbat care ia puterile Lui D-zeu pentru 2 saptamini.Atunci el isi face de cap, si ceea ce face o sa vezi tu.

Ace Ventura: Pet Detective
Acesta tot este un film de comedie super, sper sa-ti placa.
Fundita?

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://dcomedie.cabanova.com/filme-de-comedie.html
Sunt foarte bune, o sa fi multumit
Sper sa iti placa.

| GucciPucciGucci a răspuns:

Nu stiu daca le-ai vazut sau nu dar mie mi se par foarte bune: Friends with benefits, Friends with kids, LOL, TED, The back-up plan, What to expect when you're expecting, Big stan si mai sunt si altele.