| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cine stie un film de parodie cu Mahomed? Parodie cu Jesus este "Black Jesus"

6 răspunsuri:
| RKBlue a răspuns:

Vrei sa fim aruncati in aer sau ciuruiti de gloante?
Nu? Atunci nu intreba.

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Extremistii sunt cei mai suparaciosi...
Cat nu imi plac crestinii(nu toti, o parte), nu poti observa altceva decat ca din toate atacurile teroriste si violentele provocate de religie in ultimii zeci de ani, 95% cel putin sunt din cauza islamului.
Nu inteleg de ce trebuie sa aperi un zeu sau un profet chiar omorand pe cineva. Daca e atotputernic, pedeapsa ta va veni la final.Nu ar trebui sa se bage altii...

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Unii profita, altii sunt indoctrinati de sectele lor si cred ca ceea ce fac e corect.
Foarte trist e ca astfel de lucruri ar putea fi evitate intr-o mare masura daca credinciosii rationali ar face ceva sa nu mai lase astfel de secte sa existe.
Dar ei nu fac nimic.Si e complicitate, un fapt pe jumatate la fel de rau, cel putin.

Răspuns utilizator avertizat