| Daria61 a întrebat:

Cine stie un film gen Maze Runner, Divergent sau Hunger games?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Traitor (2008)
Clofervild (2008)
Street Kings (2008)
Death Race (2008)

| faramatania a răspuns:

The Giver (2014),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Host (2013),Upside Down (2012),Push (2009),In Time (2009),Chronicle (2012),Rubinrot (2013),The Covenant (2006),I Am Number Four (2011),Jumper (2008)

| Sn4k3 a răspuns:

Am cautat si eu filme gen Maze Runner dar nu am gasit. Dar recent m-am uitat la 3 filme care seamana cu Maze Runner, zic eu :
- Percy Jackson olympians
- Percy Jackson Sea of Monsters
-Jumper
S-ar putea sa apara si Percy Jackson 3 si Jumper 2.
Si niste filme care nu seamana cu Maze Runner, dar merita vizionate zic eu :
- Fast and furious (seria)
- Undisputed 2, 3
- American Pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8,9
- A haunted house 1, 2
- Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5,6 - 2 e cel mai tare, cred eu.
- Haunting of Whaley house.
A da si mai era Ragnarok.
Vizionare placuta! Sper sa iti placa filmele. Altele gen Maze Runner sau celelalte nu o sa gasesti.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Mai era si asta The journey 2 - The mysterious island.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Equilibrium

| Moryami a răspuns:

The Hobbit
Games of Thrones