| andreeeeea a întrebat:

Cine urmareste CLase 406? spuneti-mi pls la sfarsitul serialului ce se intampla cu Magdalena? Stiu ca se intoarce dar totusi ce pateste? Am inteles ca nu ramane cu Kike... Funda:*

2 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Cum a zis si ihave...p youtube.Dar orqm Kike ramane cu anahi(din rbd) si o cheama jesica...in fine ee ff frumos la sfarsit

| IhaveYouhave a răspuns:

Uita-te pe youtube a final parca se marita cu altul scrie pe youtube Classe 406 Final si vezi sper ca te-am ajutat funda?