| Loly a întrebat:

Hei.Cine se uita la Clase 406? De cine va place cel mai mult dintre baieti? Dar dintre fete? Cu cine credeti ca se potriveste Kike mai bine cu Marcela sau Magdalena?

Răspuns Câştigător
| Lucia_5229 a răspuns:

Heiii :X
euuu! filmul meu preferat pana acum
Kikethinking
Marcela pentru. ca o iubesc din rbd:X
cu aman2 zic... dar daca chiar ar fi sa aleg as alege: magdalena cred
tu cum alegi?
lasa-mi mesaj :d daca vrei

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kike este cel mai frumos din film
deocamndata imi place de magdalena
s-ar potrivi cu magnalena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io ma uit beatrice mie imi place cel mai mult de kiki de magdalena eu cred ca cu marcela deoarece ea e mai copilaroasa si il intelege pe kiki dar magdalena e rea si ii vrea doar bani