| SadGirl_2034 a întrebat:

am o intrebare pentru cei care urmaresc telenovela 406! cu cine o sa ramana magdalena, la sfarsitul serialului? am inteles ca kike o sa ramana cu jessica.pls! dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... si eu urmaresc telenovela ''Clase 406''. Nu stiu ce sa iti raspund.Va trebui sa asteptam pana la sfarsitul serialului ca sa aflam.

2 răspunsuri:
| analia0103 a răspuns:

Magdalena se indragosteste de un tip si cu el ramane dar nu stiu cum se cheama...

funda plss...am nevoie de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce stiu este ca magdalena este doar in primele 2 sezoane... dar nu stiu ce sa intampla cu ea.