| Kitty20 a întrebat:

Cine urmareste seriale sau filme coreene?

14 răspunsuri:
| missmine a răspuns:

Eu am vazut pe tvr 1 mai multe printul jumong,apoi filmul concubina regelui acela cu dong-yi, negutatorul lim sang-ok, acum urmaresc regatul vanturilor continuarea printului umong. funda te rog?

| Voluntar a răspuns (pentru missmine):

Da, l-am vazut si eu. Mi-a placut enorm! A fost superb!
Uimitor! Printul Jumog...big grin

| Voluntar a răspuns (pentru Voluntar):

Scuze...Jumong.big grin

| fdhgcvnb a răspuns:

Colega mea.happy

| Zuzy244 a răspuns:

Eu nu

| Voluntar a răspuns:

Eu, de ce?

| Kitty20 explică (pentru Voluntar):

Ma interesam sa mai fac rost de niste prieteni pe TPU cu care sa am ceva in comun

| Voluntar a răspuns (pentru Kitty20):

AA...Ok. Acum la ultimul serial care a inceput nu mai m-am uitat. Dar, sper sa ma uit la celalalt. Imi plac foarte mult filmele(serialele) coreene, cele de pe tvr1.Sunt superbe! Chiar imi plac!big grin

| Denysia a răspuns:

Pai si eu le urmaresc,,,, am inceput cu Giuvaierul palatului si acum ma uitla acest film Yongu.

| Kitty20 explică (pentru Denysia):

Si eu la fel

| Denysia a răspuns (pentru Kitty20):

Ma bucur!

| Voluntar a răspuns (pentru Denysia):

Si Giuvaerul palatului am vazut.Din cate imi amintesc a fost primul serial corean pe care l-am vazut. Mi-a placut! Eu am vazut un serial corean pe internet. Se numeste City Hunter. E superb! Chiar il recomand! E superb! Vizionare placuta tuturor! big grin

| Denysia a răspuns (pentru Voluntar):

Da unde pot gasi acest film,,,, linkul te rog...mersi,,

| Voluntar a răspuns (pentru Denysia):

Cu placere! Dyana, nu pot sa-ti trimit link-ul. O sa ti-l trimit printr-un mesaj pe TPU.big grin