| KhalDrogo a întrebat:

Cine urmareste serialul True Blood? Ati citit si cartile lui Charlaine Harris?

Răspuns Câştigător
| shifii a răspuns:

Eu am citit doar prima carte momentan. Si din serial am vazut doar 4 episoade. Apreciez ca seamana destul demult cu cartea. Poate am putea vorbi mai multe despre True Blood. Daca e da add la shifii.vampire:*

2 răspunsuri:
| Criss22 a răspuns:

Eu urmaresc serialul...cartile nu le-am rasfoit inca dar cred ca urmeaza sa o fac.toamna aceasta apare cel de-al patrulea sezon din serial

| KhalDrogo explică:

Asa e, desi in SUA serialul se difuzeaza ceva.Cat despre carti, actiunea este putin modificata de serial din sezonul 2, dar merge:p.in rest va recomand cartile.