| KoreaJapan a întrebat:

Cine vizioneaza seriale coreene pe TVR 1? As dori id-urile voastre. P. S. am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Si eu vizionez, le ador:X:X:X, le-am urmarit pe toate cele difuzate pana cum, m-am indragostit de ele si de tot ce tine de Coreea de Sud:X, sunt EXTRAORDINARE, UNICE, nici nu pot exprima in cuvinte cat de mult le ador si cat de fericita sunt ca le-am descoperit, am invatat atatea din ele si si-au castigat un loc special in inima mea, nu le voi uita in veci!

7 răspunsuri:
| Allyţu a răspuns:

Eu le vizionez:X:X Sunt fata Koreea.Serialul asta care se difuzeaza acum Legendele Palatului : Printul Jomong il ador:X:X:XMerita vazut.Pana in ptrezent tote serialele au fost frumoase si vor fi :X:X

Id dau pe privatwinking

| Allyţu a răspuns:

Fata = fana*
scuzebig grin

| Allyţu a răspuns:

Mesaj laughing

| Buburuzzza a răspuns:

Si eu vizionez... le ador :X:X:X: laughing) Super tareeeeeee...sory_little_angel

| sweet2dream a răspuns:

Buna.si eu sunt o mare fana coreeana iar filmul meu favorit dintre cele difuzate pe TVR1 a fost "Secretele de la palat".id-ul meu e :missralukyssloves.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sebydoda este id meu

| anonim8486 a răspuns:

Eu le vizionez.St extraordinare. id:emy_slots97