| Agutzzza a întrebat:

Cine vreti sa castige la romanii au talent? FUNDAwinking...asa aiurea... da totusi vreau parerea voastra

pup kiss

Răspuns Câştigător
| UnSimpluGand a răspuns:

Eu una optez pentru TuTu AdRiAn deoarece candta foarte bine [dupa parerea mea] si ii este foarte greu fara parinti abia traiesite pe azi pe maine si a ajuns greu la emisiunea si a ajuns si pana in finala eu zic ca merita acum conteaza parerea a Romaniei nu numai a mea...

Funda daca vrei [:d]

22 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Adrian Tutu

| ioanaioana a răspuns:

Eu as vrea sa castige tutu adrian pentru ca daca asculti melodia lui intitulata "poveste" o sa plangi(adica eu am plans).Mi se pare foarte trist ca ambii parinti al lui au murit, sora lui e in bucuresti, fratele lui e in strainatate si el a ramas singur in focsani

| Narcis2007 a răspuns:

Eu sper sa castige...Narcis!

| Lovemebabybee a răspuns:

Adrian TuTu big grin

| Holyman a răspuns:

Adrian TuTu canta foarte bine!

| Minty a răspuns:

Iustin Ianau, contratenorul pentru ca sunt sub zece contratenori in toata lumea!

| ImHereForYou a răspuns:

Eu vreau sa castige Tutu Adrian pentru ca deoarece fiindca el are o situatie fff complicata sh chiar are nevoie de acei bani...sh in plus. Dumnezeu l-a inzestrat cu o voce cat decat frumoasa

| ImHereForYou a răspuns:

Apropo eu nu vreau funda sh vreau doar sa ajut...sh sa stii ca eu am trimis vreo 10 sms cu numele lui

| Danger a răspuns:

Si mie imi place Adrina Tutu dar sa fim seriosi, daca nu ii mureau parintii va zic ca nu l-ati fi indragit atat. Oricum este si el foarte talentat.Sustin Narcis Iustin Ianau

| strawberry03 a răspuns:

Parerea mea Narcis Iustin Ianau, dar m`as bucura si pentru Rebeca Neacsu, Valentin Dinu si ADRIAN TUTU:X...sincer, nu ma pot decide din acestia, dar cred ca au mai multe sanse Narcis si Adrian(cred:d) sper si vreau unul din cei 4

| Mee a răspuns:

Adrian Tutu:X!

| MarisAlin a răspuns:

Adrian tutu funda te rog sa am si eu mai multe funde:d

| cr1571n3l a răspuns:

Echipe aia de kung fu sau ala hiphoperul.

| CARLI a răspuns:

Pai merita sa castige acel baiat cu voce de fata(sincer).Dar eu vreau, sustin si cred ca Adrian Tutu sa castige! Sper ca asa aiurea sa primesc fundabig grinhappy

| Carmen_4042 a răspuns:

Eu vreau sa castige Narcis Iustin Ianau deoarece rar intalnesti un asa baiat cu o voce atat de minunata.

| miha01 a răspuns:

Iustin cel cu voce de contratenor... sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa castige ADRIAN TUTU.

| RebecaBaa a răspuns:

Paiiiii... imi place multttt adrian tutu dar si fetita aia draguta rebeca neacsu love struck

| fuckName a răspuns:

Adrian Tutu

| sniperistu a răspuns:

Tutu Adrian

| nevastuicarock a răspuns:

As vrea sa castige narcis sau adrian tutu happy

| dyutza_3932 a răspuns:

M-a impresionat tare mult talentul lui adrian tutu