| mgtow a întrebat:

Cineva care stie unde pot sa vad documentarul sclaviei cu negrii care au venit in USA apoi au reusit sa obtina drepturi egale? In Youtube am vazut doar jumatate cum munceau in camp si tratati ca niste gunoaie dar vreau sa-l revad, inclusiv momentul cand ies in strada negrii si politia incepe sa-i impuste pana la sfarsit.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta cu iesitul negrilor in strada ma face curios, cand au iesit negrii in strada si politia i-a impuscat mortal? te referi cumva la revolta din LA din 1991? cand negrii au omorat albi si politia au stat ca prostii si s-au uitat
Singurii politisti care au ucis negri in numar mare au fost Ku Kux Klan happy
Pe de alta parte niciodata negrii nu vor fi egali cu albii, nu ca nu vreau eu sau tu ci pentru faptul ca culoarea pielii a fost si va ramane o prejudecata in societate, indiferent de ce manca criticii.

Răspuns utilizator avertizat
| Sues a răspuns:

Scrie mancare pe Youtube si vezi primul video care apare