| GulubuntzBudulush a întrebat:

Comunitatea fanilor producțiilor Sullivan Entertainment este foarte dezvoltată în Canada și într-o oarecare măsură în Statele Unite ale Americii, iar mulți dintre ei apreciează toate producțiile, care au legătură cu celebra franciză Anne de la Green Gables. Printre ele se numără și serialul animat produs în aniii 2000, care a fost difuzat și în România, Anne de la Green Gables. Știe cineva care erau versurile genericului în română (introul) sau măcar cum începea. Din nostalgie, întreb. P.S. Nu se mai găsesc episoade în română pe internet, deci va trebui să găsiți alte surse pentru a putea da un răspuns corect, cum ar fi memoria proprie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu nu-ți poți da un răspuns propriu din propria memorie?

| GulubuntzBudulush explică (pentru anonim_4396):

Eram mult prea mic atunci când se difuza, îmi pare rău, eram așa de mic încât nici nu făceam parte din targetul de audiență al serialului animat. Oricum, aș fi fost mulțumit chiar și cu câteva versuri, intenția contează.