| Cristina152 a întrebat:

Credeti ca Andrei din Pariu cu viata se va mai impaca cu Ioana si daca da credeti ca se vor mai iubi la fel de mult? fundita

Răspuns Câştigător
| Diiux a răspuns:

Eu cred ca se vor impaca plus ca Ioana nu e fericita alaturi de Liviu, si Andrei nu e de partea lui Jonny daca ati observat s-a intalnit Andrei cu unchiul sau procurorul si a pus ca nu poate vorbii ca il urmareste cineva, el s-a schimbat sau a dat impresia ca s-a schimbat doar pentru a iesii perfect cea ce si-a propus ..probabil vrea sa se razbune pe Jonny, Andrei cu siguranta isi va reveni el si Ioana sunt facuti unul pentru altul, asa ca da se vor iubii la fel ca inainte sau poate mai mult..cine stie?

5 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Ma doare fix in c*r ceea ce este intr-o telenovela, este totul imaginar asa ca n-aveti de ce sa va ingrijorati

| HappyKiddd a răspuns:

Nu prea cred! Nu stiu! Am vazut niste secvente cand moare Andrei! Dar in acelasi timp l-am vazut in niste poze de la Absolvirea Liceului! Nu cred ca se vor mai impaca! Cel putin eu nu prea vreau, ma cam enerveaza Andrei de la un timp! Totusi...

| Josimi a răspuns:

Da... cred ca Andrei se va impaca cu Ioana.Dar nu se vor intelege la fel de bine, ca prima daca!

| RoxxAnna96 a răspuns:

Nu cred ca se vor mai impaca..pentru ca Andrei s`a schimbat mult iar Ioana chiar daca il mai iubeste nu vrea sa mai fie cu el pentru ca s`a scimbat...sh in plus am vazut intr-o reclama ca Ioana se culca cu Liviu sh ca sunt impreuna..deci,nu cred. sincer nici nu imi doresc prea mult sa se impace ca ma enerveaza Andrei de la un timp sh era bine ca in episodu`din seara asta sa il fi arestat Gica! Scuze, asta este parerea mea!happy

| Ana_Maria_Nana_1996 a răspuns:

Si eu cred pe o parte ca ioana si andrei se vor impaca, dar pe o alta parte cred si ca incepe ioana sa tina la liviu sentimental. Dar in niste poze de bulul absolvirii ioana sta langa andrei, dupa se cearta putin. Ramane de vazut!