| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista in intreaga lume o singura persoana anormala care a vazut serialul Tanar si Nelinistit, cap coada?

19 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu subestima prostia americanei din clasa de mijloc!
Daca cineva poate sa vada un intreg sir de telenovele cap-coada, de ce n-ar urmari cineva si chestia aia?
Sincer, eu mi-am dat toata silinta, timp de vreo doua saptamani, dupa care am jurat ca, mai bine ma uit la Romanii au Talent, sau ceva, decat la spanacul ala.

| anonim_4396 explică (pentru ardnaxur1961):

Tin minte ca bunici mei se uitau cand eram eu la gradinita laughing. s-au uitat si ei 5 6 ani dar s-au plictisit de serial. daca maine se termina si il mai da o data o sa am eu varsta mamei, la naiba laughing.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, cu siguranţă producătorul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai degrabă aș crede că sunt milioane de tineri și neliniștiți, care aleg să facă orice altceva, decât să privească acest serial interminabil. Ups, mai că îți vine a crede că îl vor apuca și strănepoții noștri.
Eu fac parte dintr-o altă categorie, poate și mai "anormală", care nu a privit nici măcar un episod. Cu toate astea, genericul serialului, vrei, nu vrei, rămâne în istorie. : ))

| Fatamuntilor a răspuns:

Tot ce-i posibil
Oricum iti trebuie o viata (sau mai multe) sa-l urmaresti.
Oare pe lumea ailanta poate fi urmarit?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu stiu daca se poate dar la moarte daca ti se implineste o dorita, sa vezi un serial si dupa sa mori, cu siguranta il aleg pe asta rolling on the floor. daca stau sa ma gandesc, la cat este de mare prefer sa mor mai repede decat sa il vad pe tot laughing

| LePotato a răspuns:

Bunica mea este cu episoadele la zi straight face

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nici aia care l-au facut n-au stat sa-l vada pe tot, unii s-ar putea sa fi demisionat, pensionat sau murit pe parcursul timpului.
Astia merita cate un bocanc in cap pentru fiecare episod, ca stau sa faca o tampenie de serial, iar cu banii aia puteau sa faca altceva de 10 ori mai bun. Daca tot il difuzeaza, inseamna ca mai sunt oameni care se mai uita la el, desi aia cred ca ori sunt paralizati, ori n-au niciun chef de viata, ori sunt tampiti si se uita in gol la un ecran. Desi nu m-am uitat niciodata la vreun episod, poate la inceput era ok, dar acum cu siguranta e cat se poate de penibil si ar trebui inchis prin lege.
Si nu, nu cred ca exista om care sa se fi uitat la tot, e imposibil sa nu fi pierdut cel putin cateva episoade. In orice caz, si acum daca cineva ar incepe sa se uite la el tot ar intelege povestea.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Inca mai exista "serialul" ala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,aia care au stat sa-l monteze.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine gandit

Răspuns utilizator avertizat
| Nataliaa25 a răspuns:

Matusa mea, nu cred ca a ratat vreun episod. Se poate spune ca e "anormala " laughing Mie una, mi se pare plictisitor! Mai bine ma pui sa ma uit la Iubiri secrete, Schimb de mame, Ochii din umbra sau prostii de genul decat sa ma uit la Tanar si nelinistit. Trebuie sa ai rabdare multa! Ceea ce eu nu am. laughing)

| lorylya19 a răspuns:

Erau parintii mei mici cand se difuza si ei au aproape 40 de ani laughing)

| bdsos a răspuns:

Avand in vedere ca in mai rulează filmul, nu cred! Si cine vrea sa ii vada finalul nu stiu daca va apuca.

| Vladys20 a răspuns:

Da