| Sara2 a întrebat:

Credeti ca in seara asta in iubiri secrete, madalin a omorat-o pe valeria? :O

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu. Cred ca va veni Victor si il va opri. Pentru ca Valeria e mama lui Madalin si tatal lui este Victor.

| IonutAxi a răspuns:

Garantez ca nu.

| Daddyy a răspuns:

Mnah... poate a impuscat`o si o sa mearga la spital si bla bla laughing

| ziggy2002 a răspuns:

Cred ca pe cea de langa ea! ramane de vazut...

| DuDuSteel a răspuns:

No no a tras in valeria s-a vazut km a indreptat pistolul a tras in ioana

| DeeaElly a răspuns:

Nu cred ..ar fi prea aiurea sigur vine victor si il opreste sau se opreste singur smug