| Sara2 a întrebat:

Credeti ca madalin din iubiri secrete a murit?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Si eu m-am uitat aseara happy
Sincer, cred ca n-a murit, pentru ca este unul din personajele principale.Cred ca a folosit aceeasi metoda ca Radu, atunci cand a fost si el ''mort''

20 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, a murit.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Cred ca da, deoarece Victor Stoian a vrut sa se asigure ca-i mort, luandu-i pulsul.

| Hosu_Alex_1994 a răspuns (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Nu ia luat pulsul daca te-ai uitat bine
i-a spus avocatului sa se uite daca e mort, si avocatul s-a uitat doar si atat
nu lau atins

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru Hosu_Alex_1994):

N-am fost atat de atenta la detalii...
oricum, traieste happy

| kaTTsu a răspuns:

Pai e un actor O. o, daca te referi in serial, nu am de unde sa stiu.

| SmRpT a răspuns:

Asa zdreanta de serial, nu am mai vazut niciodata..pacat de aia care se uitawinking

| pwp a răspuns (pentru SmRpT):

Asa ziceam si eu inainte sa ma uit... dar mi-am dat seama ca e chiar interesant serialul.

| SmRpT a răspuns (pentru pwp):

Nu e chiar deloc, in primul rand aia nu sunt actori sunt niste mamaligi de actori luati dupa strada in al doilea rand ma cam face sa rad cand vad k nu au o treaba...si scenariul e facut varzarolling on the floor

| ρυƒυℓєтє a răspuns (pentru SmRpT):

Esti praf!winking

| Sҝϊττlεs a răspuns:

Nu.

| HappyDarkness a răspuns:

Posibil.

| Alexxxino a răspuns:

Buna Peralt, in Iubiri Secrete orice este posibil! Daca ma intelegi ce vreau sa zic! Sa luam exemplu pe Delia:X care trebuia,, sa fie moarta,, dar uite acum este in viata:Xhappy

| Fujitzu a răspuns:

Nu cred deoarece este un perj important

| MARIBOSS123 a răspuns:

Cred ca nu!

| bhdrfjuerhfytgrfureifherhfbrtygfuf a răspuns:

Da eu a uit la iubiri secrete dar nu cred ca a murit pentru ca el e actor si in plus e si un serial...:X:X:X

| Stan_Andrei_1996 a răspuns:

Http://www.iubirisecrete.net/madalin-maris-a-murit raspunsul tau e aici, este o minciuna, a aparut si el pe site si a comentat postarea asta =)) deci Oamenii prostii scot tot cate o stire sa faca Si ei acolo cv ca sa nu ii dea afara de la serviciu

| AliceFreshLove a răspuns:

Buna, Perlat! Si eu ma uit la Iubiri Secrete, dar nu cred ca Madalin Maris a murit pentru ca si Delia a fost "ucisa" dar uite: Acum e in viata! Si poate si Raluca e moarta.Cine stie? Vom afla in urmatoarele episoade din Iubiri Secrete!

| Andrey_Tudor_1996 a răspuns:

Nu na murit