| loveusa a întrebat:

A murit Madalin din Iubiri secrete? Fubda\!

8 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Uite-te la film si o sa vezi.crezi ca vreo unul din actori o sa fie prost si o sa-ti dea tie rspunsul aici?

| loveusa explică (pentru UbexFlo):

Referindu-ma la episoadele precedente nu la ce se va intampla in + era o curiozitate nu ma pasioneaza

| UbexFlo a răspuns (pentru loveusa):

Nu stie nimeni daca chiar a murit sau nuwinking De ce nu te uiti la episoade pe net?straight face

| Gmcc a răspuns:

Da!

| Vasyle21 a răspuns:

Nu cred happy, dar o sa ne tina putin in suspans.

| maitteperoni a răspuns:

Eu nu prea cred. Poate ii face o farsa lui Victor Stoian.

| Chicharito_Hernandez_1997 a răspuns:

A luat pastila dinaia de mori 5 ore si reinvi sa o ia drracu nu stiu cum se numeste sunt 99%ca madalin nu a murit... serialu numai are farmec fara madalintongue

| waldy a răspuns:

Hmmm... sper sa nu fi murit, insa dupa ce am vazut episodul, cam slabe sanse sa mai apara, pacat, imi placea foarte mult de el, fara el nu o sa mai fie la fel... Trist sad. Fara el aproape ca nu mai are farmec serialul, personal sunt cam dezamagit. Tu ce crezi?