| CoolSaku a întrebat:

Credeţi că o să apară Naruto Akkippuden?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Cica intr-un interviu, Kishimoto a spus ca e aproape sigur ca da.

4 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Eu am inteles ca nici shippuden nu ar parea ca se termina si sa dea domnu sa fie si AKkippuden.Of lumea asta stie inaintea celor care se ocupa cu animeul ce o sa se intamplelaughing
Acum pe bune daca o sa fie ne vor anuntahappyeu as vrea sa fie:X poate`l aduce si pe Sasuke inapoi.
xoxo!

| ÖpëиTPU a răspuns:

Este doar un zvon.

| MaeRi a răspuns:

Ar fi froare frumos daca ar aparea, dar inca nici Shippuuden nu s-a terminat, sa speram ca o sa apara deoarece am sa fiu prima care ma uit.

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Cel mai tare desen animat sper sa ma uit continu toata viata sa apara si akkippuden si inca 1000 de versiuni cu tot atatea episoade sau mai multe :X.