| Mihai87 a întrebat:

Credeti ca Robert de Niro e un tip de incredere? Adica ati vazut si voi ce fata de mafiot are!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Robert de Niro e actor..cand are un rol intre-un film trebuie sa ia diverse fete...Asta il face un actor de exceptie.

| onasis1961 a răspuns:

La cei aproape 70 de ani are 2 Oscaruri, nu contează faţa cum spui tu contează calitatea de om şi de actor, pe care-n mod şigur le are.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Ştiu şi eu un tip care are faţă de cal, dar asta nu înseamnă că la fiecare 2 luni se transformă în centaur.

| Marius7121 a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Si tu ce fata ai de iti permiti sa jignesti acel om? Bine ca esti tu frumos, un om nu trebuie judecat dupa fizic, la fel cum nici De Niro dupa fata, asa sunt destui actori cu fete de mafioti, nu e singurul.

| lungudragos a răspuns:

Nu judeca O carte dupa coperta... citeste macar cuprinsul.

| WhiteAndProud14 a răspuns:

Robert de Niro nu este de incredere, am jucat poker cu el si a trisat, avea asi in maneca.