| sunshinegirl_7663 a întrebat:

Credeti ca titanicul este cel mai romantic, bine realizat, clasic... film?

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cam da. Astept si Titanic 3D. dar pana in aprilie 2012 mai e laughing

| Akid a răspuns:

La timpul lui sigur a fost tot ce zici tu si cu siguranta ca si acum e la fel
dar sunt si altele frumoase

parerea mea

| Cretaker a răspuns:

Titanic.

... Titanic 2 e chiar... wtf, bro.

| Elenna_4537 a răspuns:

Da.
Cred ca este un film extraordinar.
Este exact genul de film care imi place. love struck

| yoyoo a răspuns:

Cu sigurantalove struck...Nu stiu ce parere au altii, dar mie mi se pare cel mai bun filmlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este filmul meu preferat.Majoritatea gandesc 'Titanic? Aaa? N`ati vazut ca Avatar i`a intrecut la incasari?' Difera si gusturile, dar acum se `fabrica` ce se `comercializeaza`. Mie mi se pare cel mai ales, romantic, cu actori buni si un soundtrack exceptional.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumos filmul, l-am văzut de nenumărate ori. Un film de nota +10!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este cel mai romantic bine realizat clasic si super tare.Chiar nu ma intereseaza de parerea altilor dar mie imi place la nebunie.