| Delya_6437 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai romantic film din lume? dau funda pentru cel mai dragut :*

Răspuns Câştigător
| Saturday a răspuns:

Sunt multe.Cel care imi vine in cap acum este Remember Me.Este superb dar sfarsitul foarte tristsad

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta, Titanic love struck

| Piiink a răspuns:

A dog'story este cel mai superb film pentru ca este vorba de un catel care creste si iti da multa emotie mai ales sfarsitul uita-te si ai sa vezi ca chiar este plin de emoiti si suspans si chiar cred ca veii plange sad eu am plans sad

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Titanic este cel mai romantic.Chiar daca toti aia mor si eu am ras cu lacrimilaughing

| NevastuicAaA a răspuns:

Titanic big grin

| ZeePinkStar a răspuns:

Eu zic ca. titanic, daca te referi la toate generatiile, insa mie cel mai mult mi-a placut P.s Te iubesc :]

| nico_6459 a răspuns:

"Din prea multa dragoste" pe engleza "a lot like love" e foarte frumos merita vazut. Funditabatting eyelashes

| PurpleAngel13 a răspuns:

Notebook:X si Titanic:X

| RuXy12 a răspuns:

A walk to remember; Letters to Juliet; Dear John; P.S.: I love you; 27 Dresses; Remember Me; Leap Year; The Back-Up Plan; The Proposal; Gosts of Girlfriend past; Love Happens... Daca vrei sa vb despre filme lasa un mesaj si iti dau IDul meu:X Frunda?:X

| Delya_6437 explică:

De asemenea va rog sa aiba macar un moment trist, chiar foarte trist ...ms :*

| shinelikeastar a răspuns:

Fiecare vede romantismul cu alti ochi. Dar mie care mi-a placut cel mai mult este `My Sassy Girl`, felul cum aranjeaza ea totul si el, tipul naiv care face tot ce zice ea, doar ca sa-i faca pe plac ei( ea fiind mereu aiurita) si la sfarsit sa vezi ca prin toata aiureala ei a facut cele mai romantice momente pentru ei. Pe mine m-a sensibilizat maxim filmul asta, are si un final happy dar si suprinzator, chiar o sa fii surprinsa la final. Iti recomand sa te uiti.

| vladimircosso a răspuns:

November rain