| anonim_4396 a întrebat:

La ce film romantic sa ma uit? ROMANTIC!

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

P. S. I love you
Moulin Rouge
The last kiss

| daii a răspuns:

Titanic

by daiiwinking

| miauu a răspuns:

Two. Lovers

| Munchkin a răspuns:

Serendipity, City of Angels, If Only, A Walk to Remember, The Notebook.

| Ana_6509 a răspuns:

Tre metri sopra il cielo. Mi-a placut enorm desi unii spun ca nu merita vazut.Chiar daca nu-mi plac filmele italiane asta chiar m-a captivat. Filmul e o ecranizare a unui roman si prezinta povestea magică a primei iubiri: Step are 19 ani şi pare a fi un rebel violent care a renunţat la şcoală şi-şi petrece timpul cu gaşca lui de motociclişti. Babi-18 ani- e o elevă model şi o fiică ascultătoare, care visează cuminte la Făt-Frumos. Cei doi se întâlnesc şi...ies scântei!
E ceva diferit...pana si melodia de la el imi place:
http://www.youtube.com/watch?v=mhpgfNy3pYE
Are si o continuare :,, Ha voglia di te" insa acesta nu e atat de incantator. Daca te plictisesti uita-te la ele. Sper sa-ti placa.:)

| Ana_6509 a răspuns:

Ah uitasem, daca nu ai vazut serendipity si ai vrea sa-l vezi te poti uita la el sambata, 26 decembrie, la ora 20. 30 pe Acasa tv.Gata ca deja te-am plictisittongue.

| inna a răspuns:

Filmul cel mai romantic este :Lie with me.

| Bishop a răspuns:

O floare si doi gradinari rolling on the floor

| andytza a răspuns:

Sweet november

| alexxaz a răspuns:

If only!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O flore si 2 gradinari

| akind a răspuns:

Keith