| stiby a întrebat:

Credeti ca va scoate si sezonul 10 din doi barbati si jumatate? sau stiti daca se va scoate sezonul 10?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Inca nu se stie nimic oficial. Daca audientele nu o sa urce, asta o sa fie ultimul sezon.

| NuDauFunda a răspuns:

Pai daca primul episod a batut clar recordul de audienta, dupa 2 luni deja episoadele au ajuns la audiente mai mici decat cele din era Charlie Sheen si sunt convins ca vor mai scadea. Totusi sunt in continuare cifre foarte mari, eu i-as mai da cel putin un sezon.

| Laura a răspuns:

Nu cred că o să mai dureze mult; aș zice maxim 2-3 sezoane. Ashton nici nu se compară cu Charlie Sheen.

Răspuns utilizator avertizat
| dIzzEE a răspuns:

Eu zic ca mai multa audienta avea u charlie sheen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul a ajuns la un nivel penibil, dar, să recunoaștem, de pe la sezonul 5, deja o luase la vale. Ashton nu-și găsește rostul aici, el e recunoscut pentru faptul ca interpretează exemplar personaje nătânge, așa cum e și Walden, dar nu e ceea de ce avea nevoie serialul pentru a supraviețui. Dintr-o dată, Alan a devenit ăla isteț. Bine, tot fără bani și femei e.
Oricum, asta e mai mult o aroganță a lui Chuck Lorre, care a ținut morțiș să demonstreze lumii și lui Charlie Sheen că cel din urmă nu este indispensabil și că serialul se va bucura în continuare de succes, chiar și fără el. Ei, uite că nu este tocmai cazul...
Eu nu cred că vom mai avea și un sezon 10. Și ar fi bine să oprească la timp ceea ce, odată, era un serial decent, până nu va ajunge să spargă niște cote ale ridicolului și să seteze altele.