| funditamea a întrebat:

credeti in bloody mary? daca ati incercat ritualul chiar ati vazut fata, cum arata? (accept doar descriere)

3 răspunsuri:
| Erika120192 a răspuns:

Nu cred laughing.Am încercat și eu o dată și nu s.a întâmplat nimic este doar o pierdere de timp dar și un mod prin care îți poți speria prietenii/prietenele mai ales dacă vă aflați la o petrecere laughing

| KarinuTzaa a răspuns:

Eu una nu cred, nici macar nu exista! Au incercat niste fete la mine la scoala si nu s-a intamplat absolut nimicstraight face asa ca... NU EXISTA E DOAR O CHESTIE INVENTATA!

| disneychanel a răspuns:

Dar ce este asta? Si cum functioneaza?big grin