| AvalohAlyn a întrebat:

Cronica Carcotasilor e STUPIDA si RAUTACIOASA Cui ii place cronica carcotasilor? Am vazut deseori ca sunt rautaciosi, se iau de fizicul oamenilor etc.Dar am vazut altceva azi:Un reportaj cu Corneliu Vadim Tudor si cei 30 de catelusi care i-a adunat de pe strada si nu numai.Erau frumosi,dragalasi,sunt SUFLETE! Ce e rau in asta? De ce i-au dat? Au facut si "bascalie"! De ce? Asta dovedeste ca e o emisiunea de duzina,e o emisiune RAUTACIOASA! Huidu,nu stiu daca are vreo legatura,dar cred ca nu intamplator i s-a intamplat ce i s-a intamplat, oricum sa fie sanatos si fericit! Ce parere aveti de Cronica Carcotasilor?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu imi place, cand aud de,, cronica carcotasilor,, mi se face parul maciuca

| 404namenotfound a răspuns:

Urmaresc Cronica in fiecare saptamana si sunt total de acord cu ce fac. Stupide sunt cacaturile de emisiuni ca Happy Hour si multe alte emisiuni retardate pe care, in mod incredibil, romanii le promoveaza.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ma uit, e doar bascalie si pierdere de timp

| Xtadelo a răspuns:

Mie imi place.

| aumih16 a răspuns:

Schimbata mult emisiunea astazi! nu o mai recunosti!

Răspuns utilizator avertizat
| CristiSeeker a răspuns:

Cea actuala e cam slaba. Cea cu Hiudu era mai mult decat bascalie seaca, avea savoare, erau ironici si punctau totul bine. Imi pare rau ca s-a intamplat cum s-a intamplat.

| TempusVernum a răspuns:

LOL, nu! laughing
Nu-s de acord!
Era emisiunea mea preferata undeva prin anii 2005-2007. La un moment dat s-a rupt firul, deci inainte sa pateasca Huidu ce a patit(se poate intampla oricui, nu fi rautacios!)
Parerea mea e ca au talent oamenii. Se pricep sa rada de altii. Chiar bine. Doar ca acum nu mai urmaresc Cronica pentru ca nu mai am timp, dar nici nu ma prea mai intereseaza nimic din showbiz-ul romanesc. Nu prea mai am timp nici de TV, deci iti dai seama ca n-o sa inteleg ce e de ras cand vor face misto de greselile nu stiu carei vedete. Adevarul e ca majoritatea merita. Dar da, mai si exagereaza uneori, asta mai mult in sensul ca nu au material si isi gasesc sa faca bascalie de chestii prea obisnuite.

| MauiThePreacher a răspuns:

Când mai deschid televizorul şi sunt ei, opresc puţin. Se iau de cine merită. Şi Vadim a făcut asta, probabil, pentru media.

| Elenax123 a răspuns:

Eu ma uit extrem de rar cand ma plictisesc de moarte si nu am altceva mai bun de vazut la TV.