| Biir a întrebat:

Este adevarat ca Huidu s-a certat cu Gainusa si ca nu vor mai face emisiunea "Cronica carcotasilor"?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Am inteles ca Huidu a facut scandal ca are Gainusa salariul mai mare dar mai intai s-a luat de teo.Nu cred ca s-au certat intre ei.doar stiu ca Huidu s-a apucat sa declare niste chestii prin presa.Incearca sa te uiti pe blogul lui poate afli ceva
www.serbanhuidu.ro

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Televiziunea ar fi mai saraca fara "Cronica Carcotasilor"sad
Sper sa isi rezolve problemele cat mai repedehee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu am auzit nimicbig grin
Sper sa nu fie adevarat happy
Imi place emisiunea aia laughing

| Ea12345 a răspuns:

Probabil ca moarte colegului lor Toni, i-a afectat mai mult decat credeau. sad

| cretzufinish a răspuns:

Presa infloreste foarte mult o disputa sau o veste din lumea persoanelor publice (vezi acces direct). Eu cred ca emisiunea e in pauza pe motive de doliu.winking

| costyn162 a răspuns:

Nu am aflat chestia asta dar auzisem ca nu vor mai face emisiunea din cauza decesului colegului lor.