| Cavaleru_Mary_1986 a întrebat:

Cu ce pot sa editez programe adica sa pun poze pe ecran in timp ce eu vorbesc sa tai sa pun scene sa pun muzica pe fundal dar sa ma aud si eu

2 răspunsuri:
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Sony vegas este cea mai buna solutie desi trebuie cumparat. Poti sa il iei trial (30 zile)

| DanaV a răspuns:

Daca pe mobil este viva video si videshow: edit&maker, daca pentru calculator este finalcutpro si imovie(imac) vegaspro (windows), sunt cu plata, dar altele nu sunt care fac calitativ si daca le descarci pe cele gratuite nu iti vor fii de folos, si mare posibilitate sa ai virusi