| JustForYou21 a întrebat:

Am cateva gif-uri si poze si as vrea sa le unesc pe toate, cu muzica pe fundal. Am folosit Video Maker, dar timp de cateva secunde gif-urile se opreau. Ce alte programe imi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, daca esti noob ar fi bun camtasia 8, daca esti pro merge after effects sau premiere pro
cel mai bun e after effects, cel mai usor de folosit e camtasia 8

| ithunder a răspuns:

BlueTeamRo, after effects este pentru crearea unor gif-uri experimentate, cum sunt intro-urile la vlogg-eri sau intro-urile la filme, etc.
pentru unirea imaginilor şi pentru a crea un videoclip, îţi recomand videopad, Sony vegas.
dacă nu te pricepi foarte bine, i-aţi de pe net movie maker sau camtasia studio.