| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Cu cine o sa fie impreuna Emily ( pretty little liars) daca Maya este moarta? Paige?

3 răspunsuri:
| Annessa a răspuns:

Da, cred. dar daca ai vazut episodul de pe 15 august, Emily se saruta cu varul Mayei, Nate, iar Paige vede totul si se supara

| deeablonda23 a răspuns:

Pai eu una cred ca o sa fie impreuna ori cu Paige ori cu varul Mayei. (dragut episodul 10 cred ultimul aparut).

| Flooori a răspuns:

Eu cred ca o sa fie cu varul Mayei, deoarece sau apropiat destul de mult in ultimele episoade iar Paige se supara prea repede pentru orice chesti, ca sa poata fi cu Emily care e o fiinta total diferita. Parerea mea big grinDbig grinbig grinbig grin