| Doareu2804 a întrebat:

Nu am inteles ceva in pretty little liars. ce i-a facut Alyson lui Paige de o uraste atat de tare?

Răspuns Câştigător
| Dilemaa a răspuns:

Ba sigur ca i-a facut. I-a facut o farsa in care a mintit-o pe Paige ca Emily o place, apoi a pus-o sa- i scrie o scrisoare. Evident ca scrisoare nu a ajuns in mainile luui Emily, ci in mainile lui Alison. De asta o uraste asa tare.

| faramatania a răspuns (pentru Dilemaa):

A făcut și chestia asta cu scrisoarea, însă ranchiuna este mai veche, oricât ar fi motivat ea acest incident, iar această Paige pare ușor retardată.

| Dilemaa a răspuns (pentru faramatania):

Crede-ma stiu laughing. cuplul meu preferat sunt Ezra si bruneta.

| faramatania a răspuns (pentru Dilemaa):

Eu nu te-am contazis, dimpotrivă. Răspunsul tău a început cu " Ba sigur ca i-a facut...etc" și l-a generat pe al meu. Într-un fel îmi răspundeai mie, dar n-am pus eu întrebarea.Iar cât privește cuplul preferat, mai bine nu-l aminteai, pot citi și eu aici:
http://addox.ro/......+lui+a/626

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu cred să-i fi făcut nimic, probabil gelozia, Alison a fost cândva feblețea lui Emily, iar apoi această Paige McCullers, dar mai bine fără comentariu.