| Cupcake123 a întrebat:

Cu cine tineti la Romanii au talent? Cine credeti ca o sa fie marele castigator? Cel mai bun si inteligent raspuns vot+fundawinking

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Poi dupa parerea mea happy ar fi multe talente care din pacate au fost date afara dar unele dintre ele au avut sansa vietii lor de a ajunge in marea finala. Daca am sta putin sa analizam problema.nu am sti sa alegem dar nu trebuie sa gandim numai cu minte ci si cu sufletul.Asa ca dupa parerea mea ar trebui sa Castige Narcis, deoarece are o voce de aur, nu am mai auzit asa ceva pana acum :-o. Sincera si Adrian are o voce splendida dar Narcis intrece toate talentele mai ales ca talentul sau este autenticwinking

13 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna,
Acum risc sa iau iar stupid, cum am luat, raspunzand la o intrebare de acest gen.
Imi doresc sa castige Iustin Narcis Ianau, pentru ca el are o voce superba. Un adevarat dar. Cele care tin cu Adrian: nici macar nu merita sa faci o comparatie, pentru ca sunt si diferiti, si e si alta chestie. Narcis are talent, Adrian...doar putina inteligenta in a scrie versuri.
Vocea lui Narcis mi-a dat fiori, la ambele performante. Chiar sper sa castige, asa am arata ca si noi, romanii, mai avem un gram de cultura, si stim sa respectam arta.
Peace Out!

| push2gl a răspuns:

Cosmin agache

| Yzzza a răspuns:

Eu tin cu Narcis ala si cu Tutu Adrian.

| ღAnonimღ a răspuns:

Dinu Valentin sau Stefan

| Gufiii a răspuns:

Poii...valentin dinu deoarece canta frumos si e din Ploiestiwinking

| Claudia a răspuns:

Nu am sa votez cu nimeni, dar as vrea sa castige Narcis... cu toate ca acolo sunt multe talente :p.

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Iustin,banuiescthinking

| asya a răspuns:

Pe mine sincer m-a impresionat Luca(barmanul)...Are niste idei foarte originale si face spectacol la fiecare aparitie!happy

| BomBonika_9617 a răspuns:

Pff... eu as vrea sa castige TUTU ADRIAN crying are fff multe fanehee hee [printre care si eu] dar... poate si iustin va castiga crying

| Adoniaa a răspuns:

Buna.
Eu cred ca Adrian Tutu, are talent.
A trecut peste ce s-a intamplat, asa si-a descoperit talentul.

Abh
| Abh a răspuns:

Mie imi place im mod deosebit Medeea, a muncit mult ca sa realizeze exercitiile de gimnastica la bara.

| soryna_9188 a răspuns:

Titani funky fresh

| Gamers12 a răspuns:

Ru cred ca o sa fie tutu adrian, mi se pare ca are cel mai mare talent, are o voce foarte buna si pe deasupra isi compunesingur melodiile si danseaza si foarte bine el merita sa castige