| Yokrisztinutzza a întrebat:

Suntetzi de acord in legatura cu marele castigator "Romanii au talent"? funda?

Răspuns Câştigător
| crynwtza a răspuns:

Da normal eu consider ca nu so votat asa tare cazu, mai mult mesaju care il transmite prin versuri comppuse de el singur si nici macar nu are studii vrea sa urmeze o scoala si dup aia o cariera...deci eu st de acord! si nu va mai luati de bietu om ca nu e vina lui ca o castigat, oamenii lo votat!

28 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu! Ar fi trebuit să primeze talentul, nu cazurile sociale.

| dany3la a răspuns:

Da,foarte de acord!

Răspuns utilizator avertizat
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Dabig grin.deoarece el avea si are talent.Si chiar merita sa castige.a dus o viata chinuita pana sa castige baniibig grin.(castigatorii se iau si dupa cazuri ) bine asta e parerea mea^^

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Chiar acum e Tutu la Happy Hourbig grin pe Protv

| Reyskate99 a răspuns:

Da,canta destul de fain, da daca nu era povestea cu parintii(cas morti)nu cred ca castiga.da oricum canta fain. funda?

| Upz0r3 a răspuns:

Da chiar merita...chiar daca uni spun ca el a castigat din cauza situatiei lui finaciare si pentru ca era orfan dar avea si talent si eu unul i-am dat vreo 15 voturi...

| Any_3777 a răspuns:

Nu.Mai mult merita locul 2 premiul.Ala avea talent adevarat.nu niste versuri gandite de altcineva.

| Marius96 a răspuns:

Mi-e imi place de el (nu sunt gay ma refer la cum canta laughing )si nu de aia ca are o viata mai tragica ci imi plac versurile cantecelor big grin

| Kiky2 a răspuns:

Da sunt deacor deoarece adrian tutu merita si cred adica stiu ca si alti gandesc la fel ca mine poate cel putin nu tu! funda?

| prye a răspuns:

Da normal.adi canta despre viata lui si foarte multi romani inteleg ce canta el acolo asa ca daca nu iti convine te salut cu JET

| forever4you a răspuns:

Da

| Andreyuyu a răspuns:

Nu nu sunt de acord dar recunosc ca are talent dar parerea mea este ca nu trebuia el sa castige. PAREREA MEA

| mimi_2935 a răspuns:

NU. romanii au votat cazul, nu talentul.

| Yokrisztinutzza explică:

Adrian Tutu

| iuddavali a răspuns:

Nu. parerea mea e ca s-a mers mai mult pe povestea vietii, nu pe talent. dar vreau sa vad partea buna a emisiunii, in care sunt promovati romani talentati. chiar daca nu castiga, aflam de ei.

http://www.semneletimpului.ro/......-3213.html

| YllyLoveCrazy a răspuns:

Eu sunt 100% de acord!
Tu?

| andreeapitaioana a răspuns:

Eu, in primul rand ca e si sarac si are si talent si compune si singur melodiile in plus de asta el a fost avansat de melodii si multe altele. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala a fost talent? atunci de aia doi care faceau acrobatii in maini, sau de tipa aia mica care se rupea si indoiea ca plastelina ce mai zice-ti? din cate stiu puya a tras sforile din umbra, i-a compus melodiile iar acum, daca i-a dat 10 mii de euro e bine, in rest, banii au fost luati tot de producatori si cei de suswinking.

| everyyoueveryme a răspuns:

Nu,mi s-a parut cel mai NEtalent din toti cati au fost acolo.de asta se numea romanii au talent, pentru a se vota talentul(cazul, treaba lui).

| Jeozelin a răspuns:

Eu nu cred ca merita sa castige, simcer erau altii mai talentati.Depinde de fiecare.

| silviu_5499 a răspuns:

Nu

| Ellayboy a răspuns:

Da, consider ca a reusit sa transmita un mesaj prin melodile lui, si mai mult decat atat, el le-a compus, si le-a cantat din tot sufletul, nu inteleg de ce multi il critica, dar recunosc ca si celelalte talente au fost f. bune. Oricum bravo lui a avut curajul sa participe sa compuna sa cante si in final sa castige happy

| HuBBaBuBBa_9527 a răspuns:

Da.Adica chiar e bun.are talent.
Cred ca cele mai multe voturi le-a avut de la fete.laughing
Da`i si frumos love struck
Si merita!

| euu_4138 a răspuns:

EU DA consider ca merita deoarece oricum se sia ca adolescentilor din ziua de azi le place genul ala de muzica nu ce a cantat Narcis.dar mrg. oricum e si frumos sia r si talent eu din fiecare mel de al lui am inteles mesajul.acum gusturile nu se discutalove struck

| CooKiIiEsZ a răspuns:

Da eu sunt de acord pentru ca de ex cazul lui este mult mai emotionant decat celelalte si vocea lui e foarte buna.
Funda? happy

| Biancaaa6729 a răspuns:

Da, mie imi place Adrian Tutu, dar cred ca oamenii lau votat mai mult si din milasad dar, meritalove struck

| teodora98 a răspuns:

Eu sunt de acord si cu Adrian Tutu si cu Narcis Iustin adrian a cantat o mel cap coada, iar narcis are un talent toata lumea zice ca nu a meritat ca a fost pentru caz dar va ganditi ca poate el sufera ca sia pierdut parintii; are un talent mare la fel si narcis care o are mama lui care n-a mai vazut-o de ani eu le-as vota pe veverite daca ar ajungea pana in finala