| katalinu26 a întrebat:

Cine credeti ca v-a castiga marele premiu la Romanii au Talent? happy

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Narcis iustin!

| Emena a răspuns:

Dinu Valentin.are o voce superba love struck

| 30stm a răspuns:

Cred ca Narcis Iustin Ianau si fetita aceea de 7 ani care canta superbhappy

| Saturday a răspuns:

Narcis Iustin Ianau are toate sansele, parerea mea.

Dar si Adrian si multi altii au talente la fel de extraordinarelove struck

| elena4ever a răspuns:

Dinu Valentin

| camy_6593 a răspuns:

Narcis Justin ...Are toate sansele.A iesit pe locul 1. imi dau funda? plss

| DenizaVonDe a răspuns:

Narcis iustin (pentru voce) sau tutu adrian (pentru versuri, voce, mesajele transmise-un hip hop nu prea are mesaj- si cazul sau mai special-lipsa parintilor-)

| Ghindă a răspuns:

Ţuţu Adrian.

| flory_1387 a răspuns:

Adrian Tutu sau Narcis Iustin dupa parerea meatongue

| crazybee a răspuns:

Buna,eu cred ca v-a castiga Narcis Iustin Ianau