| DenqOO a întrebat:

Cui ii plac animeurile?
Acum ma uit My hero academy.
Dacă vreți să mai vorbim despre animeuri, scrieți-mi un mesaj

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sunt convins ca multa lume se mai uita la diferite animeuri, chiar si eu ma mai uit uneori.
Dar atunci cand cineva are o intrebare despre asta, pune o intrebare ulerior pe acest site, nu este nevoie si de un mesaj tongue

Numai bine!

| Adrian5575 a răspuns:

Si mie imi plac.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Si mie imi plac, insa sunt nou in domeniu! Am vazut Tokyo Ghoul, Death Note, Attack on Titan si acum ma uit la Sword Art Online!

| Sophieka a răspuns:

Eu sunt iubitoare a vechilor desene normale, nu cele sub forma de anime. Ma mai uit din cand in cand la desene... Dar aveam un anime la care imi placea sa ma uit cand eram mica...Se numeste : Mew Mew Power si il gasesti si pe Youtube dar in engleza.

| Fabianaa a răspuns:

Îmi plac unele dar in general consider ca serialele de tip anime sunt porcari. Nu credeam ca voi vedea vreodată animat femei goale sau cu sânii pana la genunchi.Ma uit mai mult la cele adaptate după cărțile lui Ai Yazawa.