| NARUTOICHIGO a întrebat:

Cui ii plac animeurile si de ce?

Răspuns Câştigător
| Arikirinmotoka a răspuns:

Mie imi plac animeurile pentru ca la varsta de 4 ani am inceput sa ma uit la naruto, dupa timp de 2 ani nu m-am mai uitat, iar prin clasa I am inceput sa ma uit la toate genurile de animeuri si am incercat dupa sa creez si eu unele originale.

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Mie imi plac pentru ca sunt interesante. La tv nu mai dau chestii misto si am ramas si fara animax.

| IAmAFreak a răspuns (pentru Ashadow):

Da T^T Acum imi fac nervi cu netu asta de tot rah*tu ca de abia pot sa navighez pe el x_x Chiar vorbeam cu o prietena ca ar trebui sa facem o petitie, ceva laughing dar la cate s-au facut deja incep sa cred ca nu mai are rost :-

| Ashadow a răspuns (pentru IAmAFreak):

Bine macar ca merge AnimeKage-ul ca fara el ar fi trebuit sa le vad in engleza cu dictionarul langa mine laughing

| IAmAFreak a răspuns (pentru Ashadow):

Da, dar nu neaparat, am cauatat in disperare Night Head Genesis cu sub in romana, caci mai demult am vazut cateva episoade si mi-a placut, si nu am gasit. Acum ma uit la el in engleza p_p Totusi, nu pot sa neg ca AnimeKage nu e bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey!
Eu am descoperit această pasiune prin clasa a IV-a și sinceră să fiu nici acum nu am renunțat la ea. Cred că am peste 100 de animeuri la activ. Păi, îmi plac datorită graficii și a plotului, în principiu.