| abcdefg_8927 a întrebat:

Cui ii plac desenele cu Familia Flinstone?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult.Cand ma plictisesc ma uit pe net
http://desenele-copilariei.net/romana/familia-flinstone/episodul-1-8

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mieee! love struck
ce ma mai uitam cand eram mica!

| BruneTTe a răspuns:

Mie! si acum ma mai uit pe internet la ele love struck

| 54ndy a răspuns:

La toată lumea le place desenele animate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și mie îmi place!
Pa, pa.

| Zuzzy05 a răspuns:

Miehappy. Le ador, erau atat de frumoase si hazlii... mi-e dor de ele si de celelalte desene care erau in alte vremuri. Bine, si unele de la Disney sunt frumoase dar nu au acelasi farmec ca cele de atunci. Bye!

| Xcel98 a răspuns:

Mie imi plac Funda sunt primul :X

| raresel a răspuns:

Mie, mai ales bebelusul ala BAM-BAM

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Si mie imi plac. happy

| DrugFree a răspuns:

Si la 44 de ani sa va placa! Mie imi plac si acum, la 24 de ani. Sunt amuzante! Ma uit zilnic. La desene animate... NU la prosti cum ar fi twilight, sau ma rog cum se cheama. Da ma mai uit si la filme de gen : King Kong, Godzilla, Loch Ness monster etc.
Dar imi plac foarte mult si desene animate. Sa urmaresti desene animate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult.Chiar si lui tata si mama le plac desenele cu familia flinstone!

| djdani2010 a răspuns:

Erau foarte frumoase nu numai familia Flinstone... toate desenele erau frumoase pe atunci acum nu prea imi convine ca au bagat hanna montana, si din astea oricum si de pe disney channel sunt faine(mie imi plac original movie) big grin

| TuningPhotoshopX a răspuns:

>-happy Da, da, da! Da, da.

| Sarucka a răspuns:

Mie; x

| tutzysiatat a răspuns:

Mie
:X:X:X