| dianaelena2011 a întrebat:

Cui ii plac filmele Twilight? Care parte va place cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| RoxxuInna a răspuns:

Toate partile au fost super. Partea care imi place cel mai mult este din breaking dawn la sfarsit cand Bella deschide ochii, mi-a placut pentru a fost surprinzator. Chiar daca stiam ca nu avea cum sa moara.big grin Si mi-a mai placut si atunci cand cei doi s-au sarutat pentru prima data, pe munte.

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Cel mai mult imi place ultima parte pentru ca are mult romantism fata de celelalte, dar imi place si prima pentru ca atunci nu esra casatoria si lucrurile erau mai simple in viata de adolescent.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Toate filmele mi-au placut dar in special Twilight Eclipse.

| MissEmma a răspuns:

3 mi-a placut mai mult pentru ca avea si parti comice.

| Natiiiiiii a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Twilight Breaking Dawn Part1, deoarece a respectat foarte mult cartea.

| biscuiteletau a răspuns:

Pwai cand privire celor 2 [ Bella si Edward ] se intalnesc, in cantina. E super dulcee. love struck

| TheVampiresDiaries2012Stefan a răspuns:

Twilight Amurg mi-a placut mult faza cand o venit Edward cu masina sa o salveze p Bella de baietii aia ...si cand Sor uitat toti in ochii lui Edward si au fugit laughing :X